YÖKDİL Akademik Yazılar

YÖKDİL Akademik Yazılar

2023 e-YÖKDİL SINAV TARİHİ AÇIKLANDI.

2023 e-YÖKDİL SINAV TARİHİ AÇIKLANDI.

ÖSYM uzun zamandır merakla beklenen 2023 1. e-YÖKDİL sınav tarihini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2023 e-YÖKDİL sınavı Fen, Sosyal ve Sağlık alanlarına göre 3 farklı tarihte yapılacak.. Sınav başvuru tarihleri ve sonuçların açıklanacağı tarihlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

devamını oku
2023 YÖKDİL-1 SINAV TARİHİ AÇIKLANDI.

2023 YÖKDİL-1 SINAV TARİHİ AÇIKLANDI.

ÖSYM uzun zamandır merakla beklenen 2023 1. YÖKDİL sınav tarihini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2023 YÖKDİL/1 sınavı 26 Mart 2023 tarihinde yapılacak. Sınav başvuru tarihleri ve sonuçların açıklanacağı tarihlere makalemizden ulaşabilirsiniz.

devamını oku
14 Mayıs 2022 e-YÖKDİL BAŞVURULARI BAŞLADI.

14 Mayıs 2022 e-YÖKDİL BAŞVURULARI BAŞLADI.

Yılda 2 defa kağıt üzerinde gerçekleştirilen YÖKDİL sınavı ilk defa 14 Mayıs 2022 tarihinde e-YÖKDİL olarak dijital ortamda gerçekleştirilecek. eYÖKDİL başvurularınızı 6 Nisan ve 5 Mayıs tarihleri arasında yapabilirsiniz

devamını oku
YÖKDİL'E HANGİ SORU İLE BAŞLANMALI?

YÖKDİL'E HANGİ SORU İLE BAŞLANMALI?

Bize oldukça fazla gelen bir sorunun cevabını arayacağız bu makalemizde. Bu sorunun elbette tek bir cevabı yok. Daha önce YÖKDİL sınavına girdiyseniz elbette sizin de bir stratejiniz olmuştur. Normal sınavdaki soru sıralamasını takip ettini ya da kendinizi güçlü hissettiğiniz bölümlerle başladınız. Bu konuyu birçok farklı bakış açısıyla inceleyebiliriz. Biz en sağlıklı kriterin sınava girecek adayın mevcut İngilizce seviyesi ve hedeflediği puan olduğunu düşünüyoruz.

devamını okuÜcret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!