2020 YÖKDİL SINAV TARİHLERİ. KORONA NEDENİYLE GÜNCELLENMİŞTİR.

2020 YÖKDİL SINAV TARİHLERİ. KORONA NEDENİYLE GÜNCELLENMİŞTİR.

2020 YÖKDİL SINAV TARİHLERİ. KORONA NEDENİYLE GÜNCELLENMİŞTİR.

2020 YÖKDİL SINAV TARİHLERİ. KORONA NEDENİYLE GÜNCELLENMİŞTİR.

OSYM tarafından yapılan YÖKDİL sınavının 2020 içerisinde kaç adet ve hangi tarihlerde yapılacağı merak konusuydu. ÖSYM yaptığı resmi açıklamayla 2020 sınav takvimini açıkladı ve tüm merakımızı giderdi.  YÖKDİL 2020 yılında 2 adet yapılacak. Sınavlar 1 Mart 2020 ve 13 Aralık 2020 tarihlerinde. Ayrıntılar makalemizin devamında.

DİKKAT!!!  DAHA ÖNCE 13 AYLÜL TARİHİNDE YAPILACAĞI AÇIKLANAN YÖKDİL SINAVI KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA 13 ARALIK 2020 TARİHİNE ERTELENMİŞTİR.

 

2020 YILINDA 2 ADET YÖKDİL SINAVI YAPILACAK.

ÖSYM 2020 sınav takvimine göre 2020 yılında “Fen, Sağlık ve Sosyal Bilimler” alanlarında MART ve ARALIK aylarında 2 adet YÖKDİL sınavı yapılacak.

 

2020 YÖKDİL SINAV TAKVİMİ - SON BAŞVURU NE ZAMAN?

MART 2020 YÖKDİL
Sınav Tarihi:    1 Mart 2020
Başvuru Tarihi:     08.01.2020 - 16.01.2020 tarihleri arasında
Geç Başvuru Tarihi:    28.01.2020 23:59 saatine kadar.
Sonuçların Açıklanması:  26.03.2020

 

ARALIK 2020 YÖKDİL
Sınav Tarihi:    13 Aralık 2020
Başvuru Tarihi:     Daha sonra açıklanacak
Geç Başvuru Tarihi:    Daha sonra açıklanacak
Sonuçların Açıklanması:  Daha sonra açıklanacak

 

>> ÖSYM 2020 SINAV TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ!

PUT UP

 

YÖKDİL’E NASIL BAŞVURABİLİRİM?

YÖKDİL sınavıyla ilgili tüm işlemler artık ÖSYM’nin sitesi www.osym.gov.tr adresinden yapılacaktır. Başvuru işleminizi başvuru tarihleri arasında bu adresten yapabilirsiniz.

 

ÜCRET İADE GARANTİLİ ONLİNE YÖKDİL EĞİTİMİ

%100 Başarı garantili online YÖKDİL eğitimimizle herhangi bir dersaneye  ayzılmadan, senelerce hazırlık yapmadan tamamen kendi seviyeniz ve öğrenme alışkanlıklarınıza göre evinizden YÖKDİL sınavını kazanabilirsiniz.

Online Yökdil Eğitimimiz Nasıl Çalışır?

1. ADIM: Sisteme Ücretsiz Üye Olun.

Öncelikle sitemize ücretsiz üye olmanız gerekmektedir. Bu sayede eğitim içeriklerimizi görebilir ve sistemimizin nasıl çalıştığını anlamış olursunuz. Bu işlemin ardından sistem içerisinde yer alan tüm çalışma modüllerinin ilk derslerini ücretsiz olarak kullanabilir ve sistemi inceleme imkânı bulabilirsiniz.

!!! Sayfanın sağ üst bölümünde bulunun ÜCRETSİZ ÜYE OL bölümünden üye olabilirsiniz.

 

2. ADIM: Seviyenizi / Hedefinizi Belirleyin ve Size Uygun Eğitim Setini Satın Alın.

Size özel çalışma programı hazırlanabilmesi için mevcut İngilizce seviyenizin belirlenmesi gerekir. Bunu gerçekleştirmenin iki yolu bulunmaktadır. Son iki yıl içerisinde almış olduğunuz YÖKDİL sonucunuzu sisteme girebilirsiniz. Ya da sistemde yer alan SEVİYE TANIMA TESTİNİ çözerek de kendi dil seviyenizi öğrenebilirsiniz.

Seviyemizi belirledik. Şimdi sırada çalışma programınızı oluşturmak var. GARANTİ BELGESİ OLUŞTURMA bölümünden mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre size özel bir çalışma programı oluşturulacaktır. 

 

3. ADIM: Kişiye Özel Çalışma Programını Tamamlayın.

Çalışma programınız toplamda çalışmanız gereken minimum süreyi, haftalık hangi dersleri çalışmanız gerektiğini ve haftalık çalışma ortalamanızın ne olduğu gibi ayrıntılı bilgileri size sunacaktır. Çalışma programı bir çerçeve programdır ve esnek bir yapıya sahiptir. Programda yer alan derslerden bildiğiniz dersleri daha az çalışabilir, zorlandığınız derslerde daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Arzu edilen tüm dersleri %100 tamamlamak olsa da burada karar verici olan sizsiniz.

Sizden sadece 2 şey istiyoruz. Birincisi toplamda minimum çalışmanız gereken süreyi tamamlamak, ikincisi ise sistemdeki deneme sınavlarını çözmek. Bu iki koşulu yerine getirmenize rağmen hedeflediğiniz skoru alamazsanız ödediğiniz ücretin tamamı tek seferde size iade edilecektir. Ayrıca bununla ilgili size sistem tarafından resmi bir GARANTİ BELGESİ verilecektir.

 

4. ADIM: Sınava Girin ve Hedefine Ulaşın.

Çalışma programını tamamladınız ve sistemdeki deneme sınavlarını çözdünüz. Şimdi, sınava girme zamanı. Belirttiğiniz ay içerisinde sınava girdiğinizde çok büyük bir ihtimalle hedeflediğiniz skora ulaşacaksınız. Küçük ihtimal gerçekleşti ve hedeflediğiniz skoru alamadınız. Bu takdirde ödediğiniz ücretin tamamını size iade edeceğiz.

 

 
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!