2019 YÖKDİL Sınav Takvimi - Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

2019 YÖKDİL Sınav Takvimi - Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

2019 YÖKDİL Sınav Takvimi - Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

2019 YÖKDİL Sınav Takvimi - Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

YÖK 19 Nisan 2019 tarihinde yapmış olduğu resmi açıklamayla YÖKDİL sınavının artık YÖK koordinatörlüğünde ÖSYM tarafından yapılacağını açıkladı. Daha önce YÖKDİL sınavı Ankara Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi tarafından müştereken uygulanmaktaydı. Bu açıklamanın ardından ÖSYM  2019 yılı YÖKDİL sınav takvimini açıkladı.

 

2019 YILINDA KAÇ ADET YÖKDİL YAPILACAK

Açıklanan sınav takvimine göre 2019 yılında 1 adet YÖKDİL sınavı yapılması planlanıyor. 2019 yılı sonbaharından itibaren artık “ÖSYM” tarafından, yine YÖK’ün koordinasyonunda, “Fen, Sağlık ve Sosyal Bilimler” alanlarında ilk sınav gerçekleştirilecek.

2019 yılı sonbahar dönemi YÖKDİL sınavı 03 Kasım 2019 tarihinde, “Almanca, Arapça, Fransızca ve İngilizce” dillerinde, “Fen, Sağlık ve Sosyal Bilimler” alanlarında yapılacaktır.

 

2019 YÖKDİL SINAV TARİHİ

Sınav Tarihi:    3 Kasım 2019
Başvuru Tarihi:     13.09.2019 - 23.09.2019 tarihleri arasında
Geç Başvuru Tarihi:    02.10.2019 23:59 saatine kadar.
Sonuçların Açıklanması:  28.11.2019

 

YÖKDİL’E NASIL BAŞVURABİLİRİM?

YÖKDİL sınavıyla ilgili tüm işlemler artık ÖSYM’nin sitesi www.osym.gov.tr adresinden yapılacaktır. Başvuru işleminizi başvuru tarihleri arasında bu adresten yapabilirsiniz.

 

2020 YÖKDİL SINAV TAKVİMİ

YÖKDİL sınavı ÖSYM’ye geçtikten sonra 2020 yılında kaç tane YÖKDİL yapılacak sorusu sorulmaya başladı. ÖSYM henüz 2020 YÖKDİL sınav tarihini açıklamadı. 2019 yılı sonlarında 2020 YÖKDİL sınav tarihlerinin açıklanmasını bekliyoruz.

PUT UP

ÜCRET İADE GARANTİLİ ONLİNE YÖKDİL EĞİTİMİ

%100 Başarı garantili online YÖKDİL eğitimimizle herhangi bir dersaneye  ayzılmadan, senelerce hazırlık yapmadan tamamen kendi seviyeniz ve öğrenme alışkanlıklarınıza göre evinizden YÖKDİL sınavını kazanabilirsiniz.

Online Yökdil Eğitimimiz Nasıl Çalışır?

1. ADIM: Sisteme Ücretsiz Üye Olun.

Öncelikle sitemize ücretsiz üye olmanız gerekmektedir. Bu sayede eğitim içeriklerimizi görebilir ve sistemimizin nasıl çalıştığını anlamış olursunuz. Bu işlemin ardından sistem içerisinde yer alan tüm çalışma modüllerinin ilk derslerini ücretsiz olarak kullanabilir ve sistemi inceleme imkânı bulabilirsiniz.

!!! Sayfanın sağ üst bölümünde bulunun ÜCRETSİZ ÜYE OL bölümünden üye olabilirsiniz.

 

2. ADIM: Seviyenizi / Hedefinizi Belirleyin ve Size Uygun Eğitim Setini Satın Alın.

Size özel çalışma programı hazırlanabilmesi için mevcut İngilizce seviyenizin belirlenmesi gerekir. Bunu gerçekleştirmenin iki yolu bulunmaktadır. Son iki yıl içerisinde almış olduğunuz YÖKDİL sonucunuzu sisteme girebilirsiniz. Ya da sistemde yer alan SEVİYE TANIMA TESTİNİ çözerek de kendi dil seviyenizi öğrenebilirsiniz.

Seviyemizi belirledik. Şimdi sırada çalışma programınızı oluşturmak var. GARANTİ BELGESİ OLUŞTURMA bölümünden mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre size özel bir çalışma programı oluşturulacaktır. 

 

3. ADIM: Kişiye Özel Çalışma Programını Tamamlayın.

Çalışma programınız toplamda çalışmanız gereken minimum süreyi, haftalık hangi dersleri çalışmanız gerektiğini ve haftalık çalışma ortalamanızın ne olduğu gibi ayrıntılı bilgileri size sunacaktır. Çalışma programı bir çerçeve programdır ve esnek bir yapıya sahiptir. Programda yer alan derslerden bildiğiniz dersleri daha az çalışabilir, zorlandığınız derslerde daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Arzu edilen tüm dersleri %100 tamamlamak olsa da burada karar verici olan sizsiniz.

Sizden sadece 2 şey istiyoruz. Birincisi toplamda minimum çalışmanız gereken süreyi tamamlamak, ikincisi ise sistemdeki deneme sınavlarını çözmek. Bu iki koşulu yerine getirmenize rağmen hedeflediğiniz skoru alamazsanız ödediğiniz ücretin tamamı tek seferde size iade edilecektir. Ayrıca bununla ilgili size sistem tarafından resmi bir GARANTİ BELGESİ verilecektir.

 

4. ADIM: Sınava Girin ve Hedefine Ulaşın.

Çalışma programını tamamladınız ve sistemdeki deneme sınavlarını çözdünüz. Şimdi, sınava girme zamanı. Belirttiğiniz ay içerisinde sınava girdiğinizde çok büyük bir ihtimalle hedeflediğiniz skora ulaşacaksınız. Küçük ihtimal gerçekleşti ve hedeflediğiniz skoru alamadınız. Bu takdirde ödediğiniz ücretin tamamını size iade edeceğiz.

 

 
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!