2021 YÖKDİL SINAVI HANGİ TARİHTE YAPILACAK?

2021 YÖKDİL SINAVI HANGİ TARİHTE YAPILACAK?

 2021 YÖKDİL SINAVI HANGİ TARİHTE YAPILACAK?

2021 YÖKDİL SINAVI HANGİ TARİHTE YAPILACAK?

GÜNCELLEME

2021 YÖKDİL sınav tarihleri açıklandı. Sınav tarihlerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

https://www.uzmanyokdil.com/blogdetay/2021_yokdil_sinav_tarihleri_aciklandi

 

ÖSYM her yıl Aralık ayında bir sonraki yılın sınav takvimini açıklamasına rağmen bu yıl bu gelenek sürdürülmedi. 2021 yılına girdik ve makaleyi yazdığımız Ocak ayının 2. haftası itibariyle hala sınav takvimi açıklanmadı. Dolayısıyla YÖKDİL sınav takvimi de henüz açıklanmış değil.

 

2021 YÖKDİL HANGİ TARİHLERDE YAPILACAK?

2020 yılının son YÖKDİL sınavı olan ve  13 Aralık 2020 tarihinden yapılması gereken sınav KOVID-19 tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelenmişti. Bundan dolayı ÖSYM'nin sınav takvimini açıklamasıyla açığa kavuşacak bir çok soru mevcut.

2021 yılında kaç adet YÖKDİL yapılacak?

13 Aralık 2020 tarihindeki ertelenen sınav 3. bir YÖKDİL sınavı olarak yapılacak mı?

13 Aralık 2020 tarihindeki ertelenen sınav için tekrar başvuru kabul edilecek mi?

Tüm bu soruların cevabını tüm adaylarla birlikte biz de bekliyoruz. Sınav takvimi açıklandığı zaman sayfamız güncellenecektir.

PUT UP

2021 YILINDA KAÇ ADET YÖKDİL SINAVI YAPILACAK?

ÖSYM genelllikle her yıl 2 adet YÖKDİL sınavı gerçekleştiriyor. Bunlardan ilki Mart-Nisan döneminde ikincisi ise Eylül-Ekim dönemlerinde yapılıyor. Fakat 2020 yılında yapılacak olan 2. sınav COVID-19 tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendi. Dolayısıyla 2020 yılında sadece 1 adet YÖKDİL sınavı yapıldı. Acaba 2021 yılında bu sınavı da ekleyerek 3 adet sınav mı yapıalcak yoksa gene 2 adet mi yapılacak ÖSYM'nin sınav takvimini açıklamasıyla birlikte göreceğiz.

 

 

 

 

 

 
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!