YÖKDİL GRAMER EĞİTİMİ - YÖKDİL GRAMER SORULARI İLE ONLINE UYGULAMALI EĞİTİM

YÖKDİL GRAMER EĞİTİMİ - YÖKDİL GRAMER SORULARI İLE ONLINE UYGULAMALI EĞİTİM

YÖKDİL GRAMER EĞİTİMİ - YÖKDİL GRAMER SORULARI İLE ONLINE UYGULAMALI EĞİTİM

YÖKDİL GRAMER EĞİTİMİ - YÖKDİL GRAMER SORULARI İLE ONLINE UYGULAMALI EĞİTİM

80 sorunun sorulduğu YÖKDİL sınavında yaklaşık 14 adet gramer sorusu bulunuyor. 10 sorunun bulunduğu "Close Test" bölümünün da yaklaşık yarısının gramer sorusu olduğu düşünüldüğünde YÖKDİL sınavında hiç de azımsanmayacak oranda gramer sorularının sorulduğunu görüyoruz. YÖKDİL gramer, kelime ve okuduğunu anlama üzerine kurugulanmış bir sınav. Dolayısıyla hedefinize ulaşabilmek için gramer bölümünü göz ardı edemezsiniz. Bu üç bileşenin aynı oranda çalışılması sizi potansiyelinizin zirvesine taşıyacaktır.

 

Peki YÖKDİL için bu kadar önemli olan gramer bölümüne nasıl çalışmalıyız?

Öncelikle standart gramer eğitimi ile YÖKDİL sınavına yönelik gramer eğitimi birbirinden farklıdır. Seviyesi B1 ve üzeri olan adaylar doğrudan YÖKDİL sınavına yönelik grame reğitimi almalılardır. Burada belirleyici olan YÖKDİL, YDS gibi sınavlarda deneyimli olan eğitimciler ve bu sınav formatına göre hazırlanmış eğitim içerikleridir. YÖKDİL gramer bölümünde çıkan soru tipleri ve konular genel olarak bellidir. Çalışırken bu konulara ağırlık verilmelidir. Ayrıca bu konulardaki soruları çözerken bize zaman kazandıracak ve doğru cevaba daha çabuk götürecek teknik ve stratejilerin de öğrenimesi gerekir.

PUT UP

YÖKDİL gramer bölümünde hangi sorular çıkar?

YÖKDİL gramer bölümünden ortalama 14 soru çıkıyor. Sınavda çıkan konular ve soru dağılımları aşağıda verilmiştir. Dolayısıyla gramer çalışırken bu konulara ağırlık vermeniz çok önemli.

Bağlaç ve Clause Yapılar:  7 soru

Noun clause , relative clause: 2 soru

Prepositions: 1 soru

Tense, Aktif-Pasif, Modal, if clause: 4 soru

 

%100 başarı garantili UzmanYökdil gramer eğitimi

Uzmanyökdil olarak tamamen hedefe yönelik eğitim vermekteyiz. Gramerde tüm sorulara doğru yanıt vermenizi amaçlayarak bir gramer eğitimi hazırladık. Eğitimimize 7-24 dilediğiniz zaman girer ve dilediğiniz kadar çalışırsınız. Hiçbir sınırlama bulunmaz. Size özel bir çalışma programı yapılır ve her hafta hangi dersleri çalışacağınızı bilirsiniz. Gramer eğitimimizin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

1- Eğitim içeriği tamamen YÖKDİL sınavına göre hazırlanmıştır.

2- Ders anlatımları YÖKDİL, YDS sınavlarında ülkemizin en deneyimli hocaları tarafından gerçekleştirilir ve tamamen sınav teknik ve stratejilerine göredir.

3- Tüm dersler konu anlatım videosu ile başlar. Ayrıca konu içeriğinin PDF olarak çıktısını alabilirsiniz.

4- Konu anlatım videosundan sonra gramer ders notları bölümünde konuyla ilgili soru çözüm teknikleri ve stratejilerinin anlatıldığı ikinci bir konu anlatım videosu bulunur. Bu bölümünde PDF olarak çıktısını alabilirsiniz.

5- Konu anlatım videolarının ardından çözümlü alıştırmaları çözersiniz. Buradaki tüm soruların soru çözüm videoalrı bulunur. Videoalrı izleyerek anlamadığınız yerleri öğrenir ve konuyu pekiştirirsiniz.

6- Ayrıca 3-4 konuda bir 80 sorudan oluşan revizyon testleri bulunmaktadır. Revizyon testlerinin de tamamının çözüm videoları bulunmaktadır.

7- Tüm bu bölümlerin haricinde Soru çalışmaları bölümünde de yüzlerce karışık gramer sorusu sizi bekliyor olacak. Tüm sorularda olduğu gibi bu soruların da çözüm videoları bulunmaktadır.

8- Gramer konularını çalışırken ya da soruları çözerken takıldığınız konuları "Hocaya sor eğitmen desteği" bölümünden öğretmenlerimize sorabiliyorsunuz. Siz ders çalışırken öğretmenlerimiz de her zaman yanında.

SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK ÖRNEK GRAMER EĞİTİMLERİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

yökdil gramer eğitimi
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!