YÖKDİL Hazırlık Kursu

YÖKDİL Hazırlık Kursu

YÖKDİL Hazırlık Kursu

YÖKDİL Hazırlık Kursu

YÖKDİL Sınavı

Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL) sınavına girmek isteyen bir aday sınavı iyice tanımalıdır. YÖKDİL nispeten YDS sınavına oranlar daha kolay ve baş edilebilir bir formata sahiptir. Sınavın en önemli özelliği alan bazlı olmasıdır. YÖKDİL Sınavı 3 alana ayrılır; YÖKDİL Fen Bilimleri, YÖKDİL Sosyal Bilimleri, YÖKDİL Sağlık Bilimleri. Mevcut alan ayrımı size sınavda okuduğunuzu anlama konusunda son derece fayda sağlamaktadır. Bu da sınavda istenilen puana ulaşmanızda çok büyük rol oynamaktadır.

 

YÖKDİL Hazırlık Kursu

UzmanDil ailesi olarak tamamen kişiye özel ve %100 başarı garantili online YÖKDİL Hazırlık Kursu sunuyoruz. Hem içerik açısından hem de sunulan danışmanlık açısında ulaşabileceğiniz en iyi online eğitimlerden bir tanesi olduğumuzu iddia ediyoruz. YÖKDİL Hazırlık Kursumuz size istediğinizi fazlasıyla sunabilecek yeterliliktedir. En önemli özelliklerimiz;

 

Kişiye Özel Çalışma Programı

Online YÖKDİL eğitimimizde mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre kişiye özel bir çalışma programı sunulur. Programda toplam alınması gereken eğitim süresi, haftalık çalışma ortalamaları ve çalışılacak derslerin listesi kullanıcıya sunulur. Ayrıca kullanıcının tüm çalışma istatistikleri saniyesi saniyesi sistemde kaydedilir.

PUT UP

Tek Kaynak

www.Uzmanyokdil.com, seneler süren bir uğraş sonucunda profesyonel YÖKDİL uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş ve tamamen YÖKDİL sınavlarına göre hazırlanmış bir eğitim sunmaktadır. Online eğitimimizde başka herhangi bir kaynağa ihtiyaç duymadan hedeflenen puana ulaşma garantisi verilmektedir.

 

Sınırsız Çalışma

Eğitimimize 7/24 istediğiniz yerden, istediğiniz zaman ve tüm cihazlardan ulaşma imkânı sunuyoruz. Hiçbir sınırlama olmadan eğitim içeriklerinin tamamına ulaşır, istediğiniz konuya, istediğiniz kadar çalışabilirsiniz.

 

%100 Başarı Garantisi

Hedeflenen YÖKDİL puanına %100 ulaşma garantisi sunuyoruz. Hedeflediğiniz puana ulaşamazsanız ödediğiniz ücretin tamamını iade ediyoruz. Ücret iade garantisini sadece sözlü olarak değil resmi bir garanti belgesiyle veriyoruz.

 

Sanal Zekâ Tabanlı Eğitim

Online eğitimimizin en güçlü yanlarından biri de sanal zekâ altyapısıdır. Sistem sürekli yanınızdaki bir öğretmen gibi tüm çalışmalarınızı takip eder ve size doğru bir yönlendirme sunar. Kişiye özel çalışma programı yaptıktan sonra tüm çalışmalarınızın ayrıntılı istatistiklerini size sunar. Ayrıca öğrenme düzeyleriniz hakkında da sizi yönlendirir.

 

Profesyonel Ekip

www.Uzmanyokdil.com, seneler süren bir uğraş sonucunda profesyonel YÖKDİL uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş ve tamamen YÖKDİL sınavlarına göre hazırlanmış bir eğitim sunmaktadır. Profesyonel eğitimci kadromuz en güçlü yanımızı oluşturmaktadır.

 

Kişiye Özel Eğitim Danışmanı

Sitemize üye olduğunuz ilk günden, sınava gireceğiniz tarihe kadar size özel bir eğitim danışmanı görevlendiriyoruz ve dilediğiniz zaman eğitimin danışmanınıza ulaşma imkânı sunuyoruz. Dilerseniz siz aranma talebi oluşturuyorsunuz, eğitim danışmanınız sizi arıyor. YÖKDİL eğitimi uzmanlık gerektiren bir alandır ve eğitimin tüm safhalarında profesyonel bir danışmanlık gerektirir. Biz bu eğitim danışmanlığını bir adım öteye taşıyarak, kullanıcılarımıza diledikleri an yanlarında olan eğitim danışmanları görevlendiriyoruz.

 

Öğretmen Desteği

Ders çalışırken zorlandığınız yerlerde, sistem üzerinden YÖKDİL eğitmenlerimize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Uzman kadromuz sorularınızı en kısa sürede cevaplayacak ve size geri dönüş sağlayacaktır.

 

Canlı Destek

Canlı destek hattımızı kullanarak aklınızdaki tüm soruları bize yöneltebilirsiniz.

 

Hedefe Yönelik İçerik

Size tamamen YÖKDİL sınavına yönelik bir eğitim sunuyoruz. Gereksiz çalışmalarla zamanınız ve emeğinizi boşa harcamıyoruz.

 

Mobil Uygulama Desteği

Android ve IOS platformlarından Uzmanyokdil uygulamamızı indirerek çalışmalarınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.

 

UzmanDil YÖKDİL Hazırlık Kursu  size istediğiniz başarıyı elde etmenizde ne güvenli ve  garantili yolu sunmaktadır.

 

 

 
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!