YÖKDİL SINAVINDAN 45 GÜNDE 55 ALMAK

YÖKDİL SINAVINDAN 45 GÜNDE 55 ALMAK

 YÖKDİL SINAVINDAN 45 GÜNDE 55 ALMAK

YÖKDİL SINAVINDAN 45 GÜNDE 55 ALMAK

Özellikle akademik kariyer düşünenlerin önündeki engellerden bir tanesi İngilizce sınavları. Yüksek lisans, doktora ve doçentlik başvurularının tamamında geçerli olan YÖKDİL sınavı adayların birinci tercihi olarak öne çıkıyor. YDS’den biraz daha kolay olması ve alan tabanlı olması YÖKDİL sınavını avantajlı hale getiriyor.

YÖKDİL sınavında kritik eşik 55 diyebiliriz. Çünkü doktora ve doçentlik başvuruları için YÖK tarafından istenen minimum puan 55. Peki yaklaşık 45 günlük bir çalışmayla 55 skoruna ulaşılabilir mi? Ulaşabilmek için neler yapmalıyız? Birlikte inceleyelim.

 

YÖKDİLE NASIL ÇALIŞMALIYIM?

SEVİYENİZİ ÖLÇÜN

Eğitime nereden başlayacağınız en büyük soru işareti olacaktır. Öncelikle seviyenizi ölçmeniz ve hazırlayıcı eğitim alıp almayacağınızı belirlemeniz gerekir. Örneğin B1 seviyesindeki bir aday genel İngilizce eğitimi almasına gerek kalmadan YÖKDİL eğitimine başlayabilir.

SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK 99 SORUDAN OLUŞAN YÖKDİL SEVİYE TANIMA TESTİNİ ÇÖZEBİLİRSİNİZ!

 

TAMAMEN YÖKDİL’E YÖNELİK PROFESYONEL İÇERİKLERLE ÇALIŞIN

Zamanınız kısıtlı ve hedefiniz var. Dolayısıyla tamamen hedefe yönelik çalışmalısınız. YÖKDİL sağlık, fen ya da sosyal… Hangi alandan girecekseniz tamamen o alana yönelik eğitim içerikleriyle sınava hazırlanmalısınız. Sınav içeriğiyle bağdaşmayan gereksiz bilgi ve içerikler ancak size zaman kaybettirir.

 

MUTLAKA ÇALIŞMA PROGRAMI OLUŞTURUN

Kendinize çalışmaya başladığınız günden sınav tarihine kadar bir çalışma programı oluşturun. Mümkünse günlük ve haftalık hedefler koyarak bitirmeniz gereken konuları sınav tarihine kadar bitirmeye çalışın.

 

GİRECEĞİNİZ ALANA GÖRE KELİME DAĞARCIĞINIZI GELİŞTİRİN

YÖKDİL, YDS gibi okuma ağırlıklı sınavlarda kelime bilgisi çok önemlidir. Elinizden geldiğince alan odaklı kelimeler öğrenin. Örneğin sağlık alanından sınava gireceksiniz sağlıkla ilgili İngilizce okumalar gerçekleştirin. Ayrıca internette YÖKDİL kelimeleri ile ilgili pek çok kelime listesine ulaşabilirsiniz. Bu kelime listeleri üzerinden de birçok yeni kelime öğrenebilirsiniz.

 

GRAMERDEKİ EKSİKLERİNİZİ GİDERİN

YÖKDİL sınavı okuma, kelime ve gramer ağırlıklı bir sınavdır. Başlangıç seviyesinde bir İngilizceniz varsa öncelikle temel gramer konularını bitirmeli daha sonra YÖKDİL gramerine başlamalısınız. Temel düzeydeki eksiklikler sizin için işleri daha da zorlaştıracaktır. Motivasyonunuza ket vuracaktır. 

 

BOL BOL OKUMA YAPIN

YÖKDİL okuma ağırlıklı bir sınavdır. Dolayısıyla tamamen sınava yönelik yapacağınız okuma çalışmaları hem paragraf çözümleme kabiliyetinizi artıracak hem de yeni kelimeler öğrenmenizi sağlayacaktır. Okuma yapmadan YÖKDİL sınavında başarılı olamazsınız. YÖKDİL sınavında amaç okuma parçalarını birebir Türkçeye çevirmek değildir. Paragrafı tamamen anlamasanız da okuma parçasında bulacağınız anahtar kelimeler sayesinde parçayı çözümlenebilirsiniz.

 

ÇIKMIŞ SINAV SORULARINI ÇÖZÜN

Çıkmış sınav sorularını çözmek size ciddi bir sınav tecrübesi kazandıracak ayrıca sınav içeriğinden sapmamanızı sağlayacaktır. Mümkün olduğunca fazla çıkmış sınav sorusu çözün. Soruları çözerken bilmediğimiz kelimeleri ve gramer yapılarına öğrenin.

 

VİDEOLU ÇÖZÜMLERİ OLAN ALIŞTIRMALAR YAPIN

Yanınızda her zaman bir öğretmen olmayacaktır. Yapamadığınız soruları çok iyi çözümlemeniz ve eksiklerinizi belirlemeniz gerekir. Bu da ancak tamamen YÖKDİL’e yönelik videolu çözümleri olan alıştırma çözmekle olur. Bu sayede eksiklerinizi belirler ve giderirsiniz.

 

ONLINE EĞİTİMLERE YÖNELEBİLİRSİNİZ

Özellikle 2 ay ve daha kısa süreli hazırlaklarda yüz yüze eğitim çok mantıklı olmayacaktır. Birkaç büyük şehir haricinde hazırlık sürenize ve seviyenize uygun yüz yüze eğiitm veren kurs bulmanız gerçekten çok zor. Bulsanız dahi birkaç dersi kaçırdığınızda sonraki derslere motive olmanız çok zor olacaktır. Ayrıca yüzyüze eğitimlerde verilen eğitim saat olarak sınırlı kalacak vemuhtemelen birçok konuyu yetiştirme konusunda sıkıntı yaşayacaksınız. Bu durumda online eğitimler imdadınıza yetişecektir. Özellikle 7-24 sınırsız bir şekilde internetin olduğu her yerden derslere çalışabilmeniz kısa bir sürede size ciddi mesafe aldıracaktır. Peki online eğitime kaydolurken nelere dikkat etmeliyiz?

 

HANGİ ONLINE EĞİTİM

Kaydolacağınız online eğitim klasik dersanecilik mantığının internet ortamına taşınmış hali olmamalıdır. Sadece sınıf ortamındaki ders anlatım videolarının internet ortamında izlenmesi ya da sanal sınıflarda haftanın birkaç günü canlı ders dinleme şeklinde uygulamalar başarılı online eğitim uygulamaları değildir. 

Kaydolacağınız online YÖKDİL eğitimi seviyenize ve ehdefinize uygun olmalıdır. Size özel bir çalışma programı hazırlayarak, sınav tarihine kadar tüm konuları bitirmenizi sağlamalıdır. Bir nevi online rehberlik etmelidir size. Ayrıca ihtiyacınız olduğu zaman öğretmen desteği de alabilmelisiniz. Kafanıza takılan soruları, anlamadığınız soruları anında öğretmenlere sorabilmelisiniz. Sınav süreci ve eğitimlerle ilgili dilediğiniz zaman ukalabileceğiniz bir rehberlik hizmeti de olmalıdır.  Çalışma programınızı tamamladığınızda sınava hazır olacağınızı bilmeli ve bu motivasyonla çalışmalısınız.

PUT UP

%100 BAŞARI GARANTİLİ ONLINE YÖKDİL EĞİTİMİMİZ

Uzmanyokdil.com sitemizde; başka hiçbir kaynağa gereksinim duymadan, kişiye özel çalışma programıyla desteklediğimiz ve tamamen YÖKDİL'de sınava gireceğiniz alana göre hazırlanmış içeriklere 7-24 sınırsız online erişim sağlayabileceğiniz bir eğitim modeli sunuyoruz.

SEVİYE TANIMA TESTİNİ ÇÖZÜP ÖRNEK DERSLERİMİZE BAKMAK İÇİN SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLRSİNİZ.

 

SİZ SADECE ÇALIŞMA PROGRAMINIZI TAKİP EDİN

Eğitim modelimiz tamamen kişiye özel bir eğitim imkânı sunmaktadır. İngilizce seviyeniz, hedeflediği YÖKDİL puanı ve sınava gireceği tarihe göre size özel bir çalışma programı çıkarılmaktadır. 1 aylık, 2 aylık, 45 günlük, 3 aylık programlar yapılabilir. Programın süresini siz belirliyorsunuz. Toplam eğitim süresi, çalışılması gereken dersler ve sıralamaları, haftalık ortalama çalışma süresi gibi bilgiler sistem tarafından belirlenmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey çalışma programını takip etmek olacaktır. 

 

HEDEFİNİZE ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI İADE EDİYORUZ

Çalışma programını takip ettiğiniz sürece size %100 başarı garantisi sunuyoruz.  Sistemde çalışmanız gereken minimum süreyi tamamlamanıza rağmen hedeflediğiniz puana ulaşamazsanız ödediğiniz eğitim ücretinin tamamı iade ediyoruz. Ayrıca ücret iadesiyle ilgili size resmi bir garanti belgesi sunuyoruz.

 

HİÇBİR SINIRLAMA OLMADAN 7-24 ÇALIŞIN

Eğitim modelimizde dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden sisteme giriş yaparak ders çalışabilirsiniz. Web sitemizden ya da mobil uygulamamızdan eş zamanlı olarak çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Online YÖKDİL eğitimimizde seneler süren bir uğraş sonucunda YÖKDİL uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş tüm eğitim içeriği sistemde yüklüdür. Hiçbir sınırlama olmadan bu eğitim içeriklerinin tamamına ulaşır, istediğiniz konuya, istediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Ayrıca size özel çalışma programıyla kendi hızınızda ve kendi öğrenme stilinizle YÖKDİL sınavına hazırlanırsınız.

 

EĞİTİM DANIŞMANINIZ HER ZAMAN SİZİNLE!

Sitemize üye olduğunuz ilk günden, sınava gireceğiniz tarihe kadar size özel bir eğitim danışmanı görevlendiriyoruz ve dilediğiniz zaman eğitimin danışmanınıza ulaşma imkânı sunuyoruz. Dilerseniz siz aranma talebi oluşturuyorsunuz, eğitim danışmanınız sizi arıyor. YÖKDİL eğitimi uzmanlık gerektiren bir alandır ve eğitimin tüm safhalarında profesyonel bir danışmanlık gerektirir. Biz bu eğitim danışmanlığını bir adım öteye taşıyarak, kullanıcılarımıza diledikleri an yanlarında olan eğitim danışmanları görevlendiriyoruz.

 

ÖĞRETMENLERİMİZE DİLEDİĞİNİZ ZAMAN SORU SORABİLİRSİNİZ

Online eğitimin yanında öğretmen desteği de sunuyoruz. Ders çalışırken zorlandığınız yerlerde, sistem üzerinden YÖKDİL eğitmenlerimize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Uzman kadromuz sorularınızı en kısa sürede cevaplayacak ve size geri dönüş sağlayacaktır.

SEVİYE TANIMA TESTİNİ ÇÖZÜP ÖRNEK DERSLERİMİZE BAKMAK İÇİN SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLRSİNİZ.

 

ONLINE YÖKDİL EĞİTİMİMİZİN GENEL ÖZELLİKLERİ

 

Kişiye Özel Çalışma Programı

Online YÖKDİL eğitimimizde mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre kişiye özel bir çalışma programı sunulur. Programda toplam alınması gereken eğitim süresi, haftalık çalışma ortalamaları ve çalışılacak derslerin listesi kullanıcıya sunulur. Ayrıca kullanıcının tüm çalışma istatistikleri saniyesi saniyesi sistemde kaydedilir.

 

Tek Kaynak

www.Uzmanyokdil.com, seneler süren bir uğraş sonucunda profesyonel YÖKDİL uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş ve tamamen YÖKDİL sınavlarına göre hazırlanmış bir eğitim sunmaktadır. Online eğitimimizde başka herhangi bir kaynağa ihtiyaç duymadan hedeflenen puana ulaşma garantisi verilmektedir.

 

Sınırsız Çalışma

Eğitimimize 7/24 istediğiniz yerden, istediğiniz zaman ve tüm cihazlardan ulaşma imkânı sunuyoruz. Hiçbir sınırlama olmadan eğitim içeriklerinin tamamına ulaşır, istediğiniz konuya, istediğiniz kadar çalışabilirsiniz.

 

%100 Başarı Garantisi

Hedeflenen YÖKDİL puanına %100 ulaşma garantisi sunuyoruz. Hedeflediğiniz puana ulaşamazsanız ödediğiniz ücretin tamamını iade ediyoruz. Ücret iade garantisini sadece sözlü olarak değil resmi bir garanti belgesiyle veriyoruz.

 

Sanal Zekâ Tabanlı Eğitim

Online eğitimimizin en güçlü yanlarından biri de sanal zekâ altyapısıdır. Sistem sürekli yanınızdaki bir öğretmen gibi tüm çalışmalarınızı takip eder ve size doğru bir yönlendirme sunar. Kişiye özel çalışma programı yaptıktan sonra tüm çalışmalarınızın ayrıntılı istatistiklerini size sunar. Ayrıca öğrenme düzeyleriniz hakkında da sizi yönlendirir.

 

Profesyonel Ekip

www.Uzmanyokdil.com, seneler süren bir uğraş sonucunda profesyonel YÖKDİL uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş ve tamamen YÖKDİL sınavlarına göre hazırlanmış bir eğitim sunmaktadır. Profesyonel eğitimci kadromuz en güçlü yanımızı oluşturmaktadır.

 

Kişiye Özel Eğitim Danışmanı

Sitemize üye olduğunuz ilk günden, sınava gireceğiniz tarihe kadar size özel bir eğitim danışmanı görevlendiriyoruz ve dilediğiniz zaman eğitimin danışmanınıza ulaşma imkânı sunuyoruz. Dilerseniz siz aranma talebi oluşturuyorsunuz, eğitim danışmanınız sizi arıyor. YÖKDİL eğitimi uzmanlık gerektiren bir alandır ve eğitimin tüm safhalarında profesyonel bir danışmanlık gerektirir. Biz bu eğitim danışmanlığını bir adım öteye taşıyarak, kullanıcılarımıza diledikleri an yanlarında olan eğitim danışmanları görevlendiriyoruz.

 

Öğretmen Desteği

Ders çalışırken zorlandığınız yerlerde, sistem üzerinden YÖKDİL eğitmenlerimize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Uzman kadromuz sorularınızı en kısa sürede cevaplayacak ve size geri dönüş sağlayacaktır.

 

Canlı Destek

Canlı destek hattımızı kullanarak aklınızdaki tüm soruları bize yöneltebilirsiniz.

 

Hedefe Yönelik İçerik

Size tamamen YÖKDİL sınavına yönelik bir eğitim sunuyoruz. Gereksiz çalışmalarla zamanınız ve emeğinizi boşa harcamıyoruz.

 

Mobil Uygulama Desteği

Android ve IOS platformlarından Uzmanyokdil uygulamamızı indirerek çalışmalarınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.

 

 
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!