YÖKDİL kaç puan almak lazım?

YÖKDİL kaç puan almak lazım?

YÖKDİL sınavında alınabilecek maksimum puan 100'dür. Ancak bir bölüm veya programın gerektirdiği minimum YÖKDİL puanı, üniversiteler ve bölümler arasında değişiklik göstermektedir. Bu nedenle hangi bölüm veya program için YÖKDİL sınavına girileceği belirlendikten sonra, o bölümün veya programın web sitesi üzerinden veya ilgili kişilerle iletişime geçerek gerekli minimum puanın ne olduğu öğrenilebilir. Genellikle yüksek lisans ve doktora programları için istenen minimum YÖKDİL puanı 60-70 arasında olmaktadır. Ancak kesin bilgi için ilgili üniversite ve bölümün duyurularını takip etmek gerekmektedir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!