YDS mi daha kolay YÖKDİL mi?

YDS mi daha kolay YÖKDİL mi?

Her iki sınav da İngilizce dil yeterliliğini ölçen sınavlar olup, zorluk seviyeleri genellikle kişinin İngilizce dil becerisine, çalışma süresine ve yöntemine bağlıdır. Ancak genel olarak YÖKDİL'in dil bilgisi konusunda daha ayrıntılı sorular sorduğu ve daha fazla kelime bilgisine dayandığı belirtilirken, YDS'nin okuma anlama ve çeviri becerilerini daha çok ölçtüğü söylenebilir. Bu yüzden hangi sınavın daha kolay olduğunu belirlemek, kişinin hangi alanlarda daha güçlü olduğuna bağlıdır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!