YÖKDİL kaç puan almak gerekir?

YÖKDİL kaç puan almak gerekir?

YÖKDİL sınavında alınabilecek maksimum puan 100'dür. Ancak bir program veya burs için kaç puan almanız gerektiği, başvurduğunuz kurumun belirlediği minimum YÖKDİL puanına bağlıdır. Her kurumun ve programın YÖKDİL'den istediği minimum puan farklı olabilir. Bu nedenle başvurmayı düşündüğünüz programın veya bursun gerekliliklerini kontrol etmeniz önemlidir. Genellikle yüksek lisans ve doktora programları için minimum 50-70 arası bir puan istenirken, bazı burslar veya özel programlar 80-100 arası bir puan talep edebilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!