E-YÖKDİL ne işe yarar?

E-YÖKDİL ne işe yarar?

E-YÖKDİL, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından düzenlenen bir dil yeterlilik sınavıdır. Bu sınav, özellikle yükseköğrenim görmek isteyen ya da akademik kariyer yapmayı hedefleyen kişilerin dil bilgilerini ölçer. E-YÖKDİL sınavı, Türkiye'deki üniversitelerde yüksek lisans, doktora veya doçentlik yapmak isteyen adayların yabancı dil yeterliliklerini belgelemek için kullanılır. Ayrıca akademik personel alımlarında da dil yeterlilik belgesi olarak kabul edilir. Sınav, İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça dillerinde yapılmaktadır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!