Yökdilden 55 almak için kaç doğru?

Yökdilden 55 almak için kaç doğru?

YDS (Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavı) puan hesaplama sistemi değişebilir ve her sınavın zorluk seviyesine göre ayarlanabilir. Ancak genel bir tahmin yapmak gerekirse, 80 soruluk bir sınavda 55 puan alabilmek için yaklaşık olarak 44 soruyu doğru yapmanız gerekebilir. Bu sayı, sınavın zorluk seviyesine ve yanlışlarınızın sayısına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca unutmayın ki, her yanlış cevap doğru cevapları da etkiler. Bu nedenle sadece doğru sayısı değil, yanlış sayısı da önemlidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!