YÖKDİL hangi alan daha kolay?

YÖKDİL hangi alan daha kolay?

YÖKDİL sınavının hangi alanının daha kolay olduğu tamamen kişinin kendi ilgi ve yeteneklerine bağlıdır. Kimi kişi fen bilimleri alanını daha kolay bulabilirken, kimi kişi sosyal bilimler veya sağlık bilimleri alanını daha kolay bulabilir. Ancak genel bir kanı olarak, fen bilimleri alanının diğerlerine göre biraz daha zor olduğu söylenebilir. Bu durum, fen bilimleri alanında çıkan soruların daha çok teknik ve detay bilgi gerektirmesinden kaynaklanmaktadır. Ancak yine de bu, kişinin kendi yetenek ve ilgi alanlarına göre değişiklik gösterebilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!