YÖKDİL 80 puan kaç net?

YÖKDİL 80 puan kaç net?

YÖKDİL sınavı, net sayısı ve doğru sayısına göre değişkenlik gösterebilir çünkü her sınavın zorluk seviyesi farklıdır ve bu nedenle her sınavın kendi puanlama sistemi vardır. Ancak genel bir tahmin yapmak gerekirse, YÖKDİL sınavında 80 puan alabilmek için yaklaşık 64 doğru yapmanız gerekebilir. Bu sayı, sınavın zorluk seviyesine ve yanlışlarınızın sayısına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bir sonuç için ilgili kurumun yayınladığı puanlama tablolarını kontrol etmek en doğrusu olacaktır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!