Doçentlikte Yökdil geçerli mi?

Doçentlikte Yökdil geçerli mi?

Evet, doçentlik başvurularında YÖKDİL sınav sonuçları geçerlidir. YÖKDİL, yükseköğretim kurumlarındaki akademik personel ve lisansüstü eğitim öğrencilerinin yabancı dil yeterliliklerini belirlemek amacıyla düzenlenen bir sınavdır. Bu sınav sonucuyla birlikte doçentlik başvurusu yapılabilmektedir. Ancak, her üniversitenin kendi içinde belirlediği yabancı dil yeterlilik koşulları da olabilir. Bu nedenle başvuru yapılacak üniversitenin yabancı dil yeterlilik koşullarının da kontrol edilmesi önemlidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!