YÖKDİL nerelerde geçerli?

YÖKDİL nerelerde geçerli?

YÖKDİL, Türkiye'deki yükseköğretim kurumlarına bağlı lisansüstü eğitim programlarına başvuracak olan adayların yabancı dil yeterliliklerini ölçmek amacıyla düzenlenen bir sınavdır. Bu sınavın sonuçları genellikle Türkiye'deki üniversitelerde kabul edilir. Ayrıca, bazı kamu kurumları ve özel sektördeki işverenler de YÖKDİL sınav sonuçlarını kabul edebilir. Ancak, YÖKDİL'in kabul edildiği yerler ve programlar kurumdan kuruma değişebilir, bu yüzden her zaman belirli bir kurumun veya programın gereksinimlerini kontrol etmek önemlidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!