YÖKDİL mi kolay YDS mi?

YÖKDİL mi kolay YDS mi?

Bu tamamen kişinin İngilizce dil seviyesine, sınava ne kadar hazırlandığına ve hangi sınavın formatına daha uyumlu olduğuna bağlıdır. Ancak genel olarak, YÖKDİL'in dil bilgisi ve kelime dağarcığı bakımından YDS'ye göre biraz daha kolay olduğu söylenebilir. YDS, daha çok dil bilgisini ve anlama yeteneğini ölçerken, YÖKDİL daha çok akademik dil bilgisine odaklanmaktadır. Yani hangi sınavın daha kolay olduğunu söylemek yerine, hangi sınavın sizin ihtiyaçlarınıza ve yeteneklerinize daha uygun olduğunu belirlemek daha önemlidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!