YÖKDİL ile araştırma görevlisi olabilir mi?

YÖKDİL ile araştırma görevlisi olabilir mi?

YÖKDİL sınavı, yükseköğretim kurumlarında öğretim elemanı, araştırma görevlisi, uzman, çevirici ve okutman kadrolarına atanacaklar için yabancı dil yeterliliğini ölçen bir sınavdır. Dolayısıyla, YÖKDİL sınavında başarılı olan bir kişi, araştırma görevlisi olabilir. Ancak, sadece YÖKDİL sınavını geçmek, araştırma görevlisi olmak için yeterli değildir. Adayın aynı zamanda lisansüstü eğitimini tamamlamış olması ve ilan edilen kadro için gerekli diğer şartları da taşıması gerekmektedir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!