YÖKDİL 60 puan Hangi seviye?

YÖKDİL 60 puan Hangi seviye?

YÖKDİL puanının dil yeterlilik seviyesini belirlemek için doğrudan bir çeviri yoktur çünkü YÖKDİL, Türkiye'de yükseköğrenim görmek isteyen öğrenciler için özel olarak tasarlanmış bir sınavdır. Ancak, genel bir tahmin yapılabilir. YÖKDİL sınavında 60 puan, genellikle orta seviye bir dil yeterliliğini gösterir. Ancak bu, sınavın zorluğuna ve diğer adayların performansına bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, dil yeterlilik seviyenizi daha doğru bir şekilde belirlemek için uluslararası kabul görmüş bir dil yeterlilik sınavı olan IELTS, TOEFL gibi sınavlardan birini düşünmek daha iyi olabilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!