YÖKDİL Detaylı ve Yapısal Gramer Eğitimi

YÖKDİL Detaylı ve Yapısal Gramer Eğitimi

  • Sistemimizde iki tür gramer eğitimi bulunmaktadır.
  • Detaylı gramer : Tüm gramer konularının detaylı bir şekilde anlatıldığı, hiç gramer bilgisi olmayan bir kişinin bile anlayıp çalışabileceği 335 adet videodan oluşan ve her konu için çıktı alma imkanı alabileceğiniz gramer konusunda kesin çözümler sunan bir sistemdir.
  • Yapısal Gramer : Tüm gramer konularındaki yapıları kapsayan, 615 adet videodan oluşan, sınava yönelik kısa ve etkili bir gramer anlatımıdır.
  • Detaylı gramer konularını kapsayan 2.700 adet özgün ve sistematik gramer sorusu sistemde yer almaktadır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google+ ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook ve Google Plus kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST
YOKDIL Hazırlık Destek