2022 YÖKDİL SINAV TARİHLERİ

2022 YÖKDİL SINAV TARİHLERİ

2022 YÖKDİL SINAV TARİHLERİ

2022 YÖKDİL SINAV TARİHLERİ

2022 yılı yaklaşırken YÖKDİL sınav tarihleri de merak konusu olmuş durumda. Bu makalemizde 2022 YÖKDİL sınav tarihleri hakkında tüm detayları paylaşacağız.

2022 YÖKDİL HANGİ TARİHLERDE YAPILACAK?

Son yıllarda ÖSYM tarafından senede 2 defa YÖKDİL sınavı yapılıyor. Bunlardan ilki bahar dönemi yani Mart-Nisan döneminde diğeri ise güz dönemi Eylül-Ekim dönemindedir. ÖSYM her yıl Aralık ayında bir sonraki yılın sınav takvimini açıklamaktadır. Bu sınav takviminde bir yıl boyunca yapılacak tüm sınavlar yer alır. Makalemizin yazıldığı tarih itibariyle ÖSYM henüz 2022 sınav takvimini açıklamamıştır. Sınav takvimi açıklandığında sınav tarihleri hakkındaki tüm detaylar makalemizde yer alacaktır.

PUT UP

2022 YILINDA KAÇ ADET YÖKDİL SINAVI YAPILACAK?

ÖSYM genelllikle her yıl 2 adet YÖKDİL sınavı gerçekleştiriyor. Bunlardan ilki Mart-Nisan döneminde ikincisi ise Eylül-Ekim dönemlerinde yapılıyor. 2022 yılında da 2 adet YÖKDİL sınavı yapılacağını düşünüyoruz.

ÜCRET İADE GARANTİLİ ONLINE YÖKDİL EĞİTİMİ İÇİN SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK ÖRNEK DERSLERİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

2022 YÖKDİL SINAV BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

ÖSYM'nin 2022 sınav takvimini açıklamasıyla birlikte başvuru tarihleri de netlik kazanacak. Sınav takvimi açıklanır açıklanmaz başvuru tarihlerine yer vereceğiz. 

2022 e-YÖKDİL SINAVI HANGİ TARİHTE YAPILACAK?

ÖSYM  Başkanı tarafından yapılan açıklamada 2022 yılında YÖKDİL sınavının yanında e-YÖKDİL sınavının yapılması konusunda hazırlıkların devam ettiği vurgulandı. Henüz resmi açıklama yapılmasa da 2022 yılında artık aramıza e-YÖKDİL adında yeni bir sınav katılıyor. e-YÖKDİL sınavının ÖSYM'nin e-sınav merkezlerinde senede birçok defa yapılacağını düşünüyoruz. Sınavla ilgili resmi açıklama geldiğinde detayları ve sınav takvimini makalemizde paylaşacağız.
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!