Bilinçli Yönlendirme (Sınav Koçluğu)

Bilinçli Yönlendirme (Sınav Koçluğu)

  • Koçluk sistemi; kullanıcılarımızın doğru, etkili ve verimli bir çalışma yapabilmeleri için sistem uzmanlarımız tarafından verilen destektir.
  • Sistem uzmanlarımız, koçluk sistemine dahil olmanızla birlikte çalışmalarınızın her aşamasında sizi adım adım takip ederek çalışmalarınıza yön vermektedirler.
  • Bu sistemde kullanıcılarımızın seviyeleri, sistemimize günlük ayırabileceği zaman ve hedefleriniz dikkate alınarak koçlarımız tarafından doğru ve etkili yönlendirme sağlanmaktadır.
  • Koçluk sistemimizin en önemli faydalarından biri de kullanıcıyı çalışması yönünde zorlayıcı ve motivasyonu arttırıcı bir sistem olmasıdır.
  • Kullanıcılarımızın sistemde yaptıkları tüm çalışmalar ve bu çalışmalara ait istatistiksel veriler sistem koçlarımız tarafından sürekli takip edilir.
  • Sistem koçlarımız, bu bilgileri harmanlayarak sizlere yön verecek etkili ve kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesini sağlayacaklardır.
  • Sistem koçlarımız önceden belirlenen bir zamanda haftada en az bir kez periyodik olarak ararlar ve çalışmalarınızı değerlendirerek size yön verirler.
  • Not: Koçluk sistemi isteğe bağlı ve ücretli bir sistemdir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yokdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google+ ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook ve Google Plus kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST
YOKDIL Hazırlık Destek